100% puur en ongefilterd Sander

Dit gaat een totaal ander bericht worden dan je van me gewend bent. Hij zal niet voldoen aan de richtlijnen van een copywriter. Ook niet aan alle marketingregels en allerlei business strategieën.

Dus de mail zal langer worden dan je aandachtsboog waarschijnlijk zal zijn.

En je zal je misschien dood ergeren aan de onlogische zinsopbouw en de herhaling in mijn verhaal.

Ik weet zelfs nog niet wat ik allemaal ga schrijven, dus ook nog eens onvoorbereid.

Wat ik wel weet is dat ik door alles wie ik denk te moeten zijn en wat ik denk te moeten doen in één klap overboord gooi.

Ik stel mezelf maximaal open en ontvankelijk open en laat de woorden intuïtief opkomen.

Vertrouwende erop dat ik precies deel wat er gedeeld moet worden.

Ik heb ook geen haast.

Vanmorgen opende ik dit lege ‘canvas’ geopend en heb me voorgenomen om de hele dag de ruimte te nemen om deze mail te laten ontstaan.

Het kan snel gaan of niet. Alles accepteren zoals het komt en zoals het is, is soms een enorme opgave.

Om toch niet verleid te worden door allerlei wereldse regeltjes.

“Ja, maar: mailchimp kan berekenen wat het beste tijdstip is om de mail te verzenden”
“Ja, maar: straks gaan mijn volgers er van alles van vinden en denken dat er iets met me aan de hand is”
“Ja, maar: straks denken Nico en Richard dat ik hun passeer in de samenwerking met de School voor Eigen Wijsheid”
“Ja, maar, wat nu als ik deze mail toch niet vanuit de juist energie en intentie schrijf?”
“Ja, maar, wat nu als mensen zich gaan uitschrijven en niets meer met me te maken willen hebben?”
“Ja, maar, als je diensten en producten aanbiedt, moet je gewoon een strategie hebben anders verkoop je niets.”

Het is de mind die er van alles bij bedenkt. Die is bang om afgewezen en verstoten te worden. Die is bang om te sterven. Die is bang om te falen. Die is bang dat ie het niet goed doet. Die is bang dat hij anderen beschadigt.

Het is voor mezelf een proces van jaren geweest, om precies te zijn: 46 jaar per 25 februari a.s., nu ik mijn eigen handleiding als mens beter leer begrijpen.

Want wat ben ik jarenlang op zoek geweest naar antwoorden.

Over hoe het werkt om een mens te zijn en met name:

“Hoe ben je een goed mens?”

En dan kom je onderweg achter dat altijd maar goed zijn of het beste willen voor anderen je niet per definitie een goed mens maakt.

Er worden in deze wereld veel mooie termen aan gegeven: de pleaser, Mr. Nice Guy of de redder.

Het klinkt allemaal heel nobel, maar het gaat vaak ten koste van jezelf.

Er wordt een offer gebracht aan je eigen behoeften en verlangens, Sterker nog: op een gegeven moment voel je niet meer wat je eigen ‘needs” zijn.

Ondanks dat je met een open hart met anderen bezig bent, is je hart gesloten voor jezelf.
Ondanks dat je zo goed zorgt voor anderen, je zorgt hierdoor minder goed voor jezelf.

En dat eist op een gegeven moment zijn tol. Je krijgt beginnende gezondheidsklachten.

Misschien in het begin heel subtiel. Kleine fysieke ongemakken of blessures.

Maar ook een gevoel van wat mist in je hoofd.

Je begint minder scherp te worden, komt steeds minder eenvoudig bij je creativiteit. En je lijkt steeds minder weerbaar te worden bij tegenslagen.

Je reageert soms wat kortaf naar je omgeving, terwijl je zo graag een goed mens wil zijn en blijven.

Dus soms krop je je frustratie op en dat wordt almaar groter en groter.

Je voelt je op een gegeven moment gevangen in je eigen lichaam en gevangen in je eigen mind.

Je voelt je futloos, lekt enorm veel energie en lijkt van steeds minder dingen energie te krijgen.

Ook kom je er achter dat je levenslust en levenszin steeds meer naar de achtergrond verdwenen zijn.

Je gaat met minder plezier naar je werk en ervaart steeds vaker een conflict met je omgeving.

Soms denk je dat je helemaal opgebrand bent. Burn-out of is het bore-out.

Want het lijkt niet alsof je opgebrand door teveel dingen tegelijk te doen. Je hebt juist het idee dat je steeds minder bent gaan doen.

Je hebt juist afstand genomen van veel sociale aangelegenheden, je zegt bijeenkomsten steeds vaker af en als je ergens voor gevraagd wordt dan zegt je hoofd op voorhand al NEE.

Dus nee, je doet niet te veel, maar misschien wel te weinig.

Maar dat deed je toch om energie te sparen? Ja, dat wel. Maar er komt veel weinig voor terug dat je veel energie oplevert.

Poef…

Licht uit…

Deze momenten heb ik in mijn leven vaker ervaren. Ook mijn klanten komen met dergelijke verhalen.

Het lijkt wel alsof de hele wereld zoekende is naar een magische pil. Of een toverspreuk die de vloek waarin je gevangen genomen lijkt te zijn in één klap opheft.

Helaas is er niet zoiets als dat.

Of toch?

Ja, jij bent zelf die pil of toverspreuk. Het is het moment dat je ontwaakt en denkt: NU IS HET GENOEG!

Dit wil ik niet meer. Niet meer die sleur, niet meer allemansvriend, niet meer de slaaf van het systeem, niet meer zoals het nu is.

En daarna komt meestal een periode van verzet tegen dit alles.

Gaan we op zoek naar een boosdoener, bijvoorbeeld: de overheid of de maatschappij.

Bij de overheid zou je inderdaad nog kunnen zeggen: zij hebben misschien niet altijd even goed beleid gevoerd. En kun je je afvragen of alle keuzes die gemaakt zijn wel in het belang zijn van het collectief.

Maar we hebben ons erbij neer te leggen dat we niet overal invloed op hebben.

Wanneer je roept dat de maatschappij steeds harder wordt en individualistischer? Misschien heb je gelijk. Maar weet dat jijzelf een onderdeel bent van deze maatschappij.

Dat realiseerde ik me op een gegeven moment inmiddels 11 jaar geleden.

Als ik het anders wil dan moet ik niet naar schuldigen op zoek gaan, maar mag ik verantwoordelijkheid nemen.

Ik ging naar mezelf kijken en naar mijn eigen gedrag. Dus waar ik de maatschappij harder vond worden, bekeek ik waar ik zelf kon verzachten. Waar ik de maatschappij individualistischer zag worden, ging ik op zoek hoe ik meer kon verbinden en eenheidsbewustzijn kon verspreiden.

Ik ging door enorme spirituele mangels, zielsroerselen, energetische imprints, blokkades, onverwerkt trauma, beperkende overtuigingen.

Steeds weer besefte ik: Het leven van je droomleven begint bij jezelf.

Ik liet me inspireren door Eckhart Tolle, Abraham Hicks, Christina von Dreien, Neale Donald Walsch en Dolores Cannon. Allemaal grote namen op het gebied van het brengen van bewustzijn op aarde. Allemaal op hun eigen unieke wijze.

Het meeste was geen nieuwe informatie, maar zou je kunnen zien als een activatie van iets dat ik diep van binnen altijd al voelde, maar waar ik eerder nog niet bewust bij kon.

En nu wel. Wanneer het resoneerde werd het van binnenuit geactiveerd en begon ik de inzichten een voor een te implementeren en te integreren in mijn leven.

Een continu proces van loslaten van het oude en omarmen van het nieuwe.

En daarom zeg ik ook altijd: het één kan niet zonder het ander.

Je kunt niet alleen maar helen zonder een visie richting de toekomst te ontwikkelen.

En je kan niet alleen maar toekomstbeelden najagen zonder oude patronen los te laten.

Je kunt niets in jezelf bypassen, hoe graag je dat ook zou willen. Je lessen komen hoe dan ook op je pad.

Wat je onderweg slechts kunt leren is beter om te gaan met alle signalen en lessen die op je pad komen.

Minder vechten tegen waar je geen invloed op hebt en proberen bewegingen richting een volgende fase niet proberen af te remmen.

Dus leer onderscheiden wat je wel kunt sturen en wat niet.

Leer het verschil te kennen tussen regie en controle.

Leer het verschil tussen de angst/liefde-matrix en de stroom van onvoorwaardelijke liefde die we ook wel bewustzijn noemen.

Bewustzijn is niets waart zonder menselijke implementatie.
Een aards leven is een gevangenis zonder bewustzijn.

In 2016 begon ik mijn coaching praktijk en nam ik voor om alles te leren van het vakgebied en van het ondernemerschap.

Een florenderende business heb je niet over één nacht ijs.

Hoe gek je ook gemaakt wordt door alle plaatjes van ondernemers die een 4-urige werkwerk vanuit hun hangmat op Bali.

Geloof me. Het is slechts uiterlijke schijn.

Vaak zijn ze diep ongelukkig en draait hun business niet zo goed als ze voorspiegelen. En soms is het gewoon ook de interpetatie van mezelf en van jou als lezer die met grote bewondering opkijkt tegen zo iemand.

Je ziet dan alleen het mooie, de vrijheid, de rust, het succes.

Er wordt altijd een persoonlijk verlangen gespiegeld

En dat is meestal nooit het uiterlijke plaatje.

Ook al volgen we dat maatr al te graag en denken we dat we gelukkiger worden door je huis te verkopen en met je camper naar het buitenland te vertrekken.

Voor sommige mensen is het een ware droom, maar voor de meeste mensen is het slechts de spiegel:

IK WIL GELUKKIG ZIJN

En in je gedachte: Hoe dan? Denk je dat je moet doen wat die andere ook doet. Want die ziet er zo gelukkig uit. En die heeft het helemaal voor elkaar. Dat wil ik ook.

Wat het je vraagt is om dieper te kijken en te voelen dan het uiterlijke plaatje.

Want ga je dat één op één proberen over te nemen dan geeft dat geen garantie tot JOUW geluk.

Je hebt jezelf te leren kennen.

Je hebt te voelen wat jou gelukkig maakt?

En je moet beseffen dat geluk nooit door iets externs bewerkstelligd wordt, maar altijd een gevoel van binnen is.

De uiterlijke omstandigheden wekken de illusie dat ze het geluk veroorzaken.

Maar in werkelijkheid is het jouw besluit om je onder die specfieke condities gelukkig te voelen.

Je ideaalbeeld over geluk veroorzaakt onbewust een grote blokkade.

Want je hoofd heeft condities geschept die het bijna onmogelijk maken om geluk te ervaren onder omstandigheden waarin dat ideaalbeeld niet voldoet.

Met andere woorden: jouw ideaalbeeld dat uiteraard helpend is als richtingaanwijzer kan jou nu juist in de weg zitten met de overtuiging:

“Zolang dit ideaalbeeld er nog niet is kan ik niet gelukkig zijn”

Weet dus dat dit een onbewuste overtuiging is.

Het is meestal een blinde vlek. Maar nu je dit weet, weet dan ook dat je in staat ben om je gevoel te allen tijde te sturen.

Dat betekent dat je gevoel van geluk niet meer gekoppeld hoeft te zijn aan enkel dat ideaal biedt.

Overtuig jezelf ervan dat je het gevoel van geluk direct in dit moment kunt oproepen en kunt voelen onafhankelijk van de omstandigheden.

Het zal misschien even uitdagend zijn om dit te ervaren, omdat er mogelijk nog meer beperkende overtuigingen in de weg zitten. Weet ook dat je de kracht bezit om die aan de kant te zetten.

Zonder forceren en vechten uiteraard, want anders maak je de overtuigingen weer groter dan ze zijn.

Manifestatie van je verlangens of je dromen kan alleen ontstaan als je al in de juiste staat van zijn bent.

De ‘state wish fulfilled’ wordt die ook wel genoemd.

Je hebt altijd de versie te zijn van jezelf die al heeft wat je wenst. En je mag beseffen dat het in essentie niet gaat over datgene wat hij heeft, maar dit gaat hoofdzakelijk over wie deze versie van jou IS!

Dus wat denkt hij, wat voelt hij en wat doet hij? Én nog belangrijker: hoe denkt hij, hoe voelt hij en hoe doet hij?

De sleutel zit hem dus niet alleen in het wat maar ook in de hoe.

Het gaat dus vooral over: vanuit welke energie doet hij wat hij doet.

Wat een verhaal nu al hè?

Ik merk dat dit hetgene is waar ik al jaren over lesgeef tijdens mijn coaching, opleidingen en alle programma’s die ik gecreëerd heb met de school.

En ik geloof ook dat er zoveel meer mensen zijn zoals ik die zulke mooie en rijke levenservaringen hebben opgedaan en die diep van binnen voelen dat ze daar te weinig mee doen. Misschien wel mondjesmaat en heb je al een succesvolle business als trainer en coach.

Maar het inbrengen van die diepere persoonlijke lagen in je business…oeh…dat heeft altijd als next level gevoelt.

Echt volledig gaan staan voor waat jij in dit leven allemaal hebt geleerd en dit vanuit het diepst van je ziel overbrengen op anderen.

Je gaat er helemaal op aan… en je voelt dat het 100% de tijd is om daar koste wat kost voor te gaan. Wat je daar ook allemaal voor los moet laten… je hebt het ervoor over om die prachtige, mooie, bezielde, authentieke en toegewijde teacher te worden die je diep van binnen altijd al was.

Weg met alle opsmuk, maniertjes, veilige en comfortabele weg.

JIj bent bereid om je in het ongemak te storten om je ware, authentieke zelf in zijn volle glorie te laten zien aan de wereld.

Voel je dat je dit pad niet in je eentje wil bewandelen?
Wil je gesteund worden wanneer je tegen je zelfsaboterende patronen aanloopt onderweg?
Wil je gedragen worden door een team van bezielde en belichaamde mentoren?

Dan is dit jouw kans om bij mij/bij ons in “Teach Your Wisdom” te stappen.

Een complete opleiding die natuurlijk geen traditionele opleiding is, maar die je volledig op jouw authentieke teacher plek zet waar dan ook en hoe dit dan ook voor jou bedoeld is.

Misschien heb je nog niet alles helemaal helder. Geeft niet. Wij helpen je.

Het gaat erom: VOEL JE HET?

Voel je dat je onder mijn vleugels wil leren om die meest autentieke versie van jezelf te zijn op alle vlakken in je leven?

Als je hem niet voelt? Even goede vrienden.

Voel je hem wel? Stuur me een mail dan gaan we met elkaar in gesprek.

Heb je gewoonweg vragen? Altijd welkom.

Veel liefde en een hele mooie dag.

Veel dank aan alle support en steun van alle energetische krachten die aanwezig waren om dit bericht te laten ontstaan.

P.S. Let niet op de typfouten, want die zitten er ongetwijfeld in. ALles is puur en rauw gedeeld. Dikke hug.

De volgende stap met je zielsmissie

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Gratis online training

Leiderschap over je leven

Een unieke gratis online training die je in 6 concrete stappen uit ‘standje overleven’ trekt op weg naar een leven waarin jij de leiding neemt.

In de meest cruciale fase waar de meeste coaches je loslaten, neem ik je juist aan de hand mee. Namelijk: de implementatiefase.

Sander de Zwart Coaching draait op SYS Platform SYS Platform - Platform voor Coaches & Opleiders